Strona główna Aktualności Konkurs dla gimnazjalistów 2017 r.

Konkurs dla gimnazjalistów 2017 r. A A A

DRODZY UCZNIOWIE!

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu organizuje po raz kolejny  KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW!

Aby wziąć udział w Konkursie należy udzielić krótkiej odpowiedzi na pytanie: “Jak wyobrażasz sobie pracę w wymarzonym zawodzie?”.

Samodzielnie napisaną wypowiedź  należy przesłać do WUP w Toruniu za pomocą formularza internetowego dostępnego do dnia 6 listopada br.

Komisja konkursowa, z nadesłanych prac, wybierze te, które będą wyróżniać się znajomością opisanego zawodu (m.in. z zakresu czynności i wymaganych kompetencji), pomysłowością oraz oryginalnością. Nagrodami głównymi, w konkursie są tablety dla laureatów, a dla osób wyróżnionych – pamięci USB.

Zapraszamy do udziału!

Więcej czytaj w Urzad>konkursy-dla-gimnazjalistow-i-szkol-zawodowych>konkurs-dla-gimnazjalistow/